Spotify’a Yeni Özellik: Telefondaki Diğer Müzikler de Uygulamada Dinlenebilecek

Spotify’a Yeni Özellik: Telefondaki Diğer Müzikler de Uygulamada Dinlenebilecek

Spotify’ın gelecek sürümlerinde sunulacak önemli bir özellik ortaya çıktı. Popüler müzik akış uygulamasının Android sürümünde keşfedilen özellik ile, Spotify’da telefonlara indirilmiş diğer müziklerin de dinlenebileceği görülüyor.

Dünyanın en popüler müzik akış servisi Spotify, geçtiğimiz günlerde hikaye özelliğini test etmesiyle gündeme gelmişti. Spotify’ın Android sürümündeki, farklı özellik üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı. Tersine mühendislik çalışmaları ile teknoloji devlerinin yeniliklerini tespit eden Jane Machun Wong’a göre Spotify, telefondaki tüm müzikleri çalabilecek.

Telefona indirilen müzikler de artık Spotify’da

Wong’un Android uygulamasında ortaya çıkardığı detayda, Spotify içinde telefona indirilmiş diğer müziklerin de dinlenebileceği ortaya çıktı. Spotify kullanıcıları, dahili hafızaya indirdikleri tüm müzikleri artık Spotify ile dinleyebilecek.

Wong, Spotify’ın yeni özelliği ile ilgili olarak, artık kullanıcıların uygulamayı standart bir müzik çalar uygulaması olarak da kullanabileceğini aktardı. Bu da Spotify’ı daha iyi bir deneyim sunacak formata getiriyor.

Spotify’ın telefondaki müzikleri çalma özelliği nasıl görünecek?

![](images/spotify-telefondaki-tum-muzikleri-dinleme-ozelligi.png)

Spotify’ın, telefondaki dahili müzikleri çalma özelliğine Ayarlar menüsüne eklenecek yeni bir buton üzerinden erişilebileceği görülüyor. Bu seçeneğe gidilerek, telefona farklı kaynaklardan indirilmiş müzik dosyaları rahatlıkla dinlenebilecek.

Spotify’ın, telefondaki müzikleri çalma özelliğinin herkese mi yoksa sadece Spotify premium abonelerine mi sunulacağı henüz bilinmiyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir:

comments powered by Disqus